Ключового фігуранта “справи Онищенка” випустили з СІЗО й знову затримали

logo
106980_kljuchovogo_figuranta_spravi_oniwenka_vip.jpeg


Він може внести заставу у 50 млн грн.

У Львові суд взяв під варту обвинуваченого у “газовій справі Онищенка” Валерія Постного з можливістю внесення 50 млн грн застави.

Про це повідомив заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко, передає Громадське.

Читайте також: Суд забрав у компанії Онищенка право на користування двома газовими родовищами

Постного взяли під варту на 2 місяці. За інформацією агенства Українські новини, Постний наразі перебуває у Львові, а у разі, якщо не внесе заставу, буде за рішенням суду утримуватися в Лукянівському СІЗО у Києві.

Запобіжний захід Постному обирався за новою підозрою. Також сьогодні, 3 липня, видання Цензор.net повідомило, що як фігурант у “газовій справі” він вийшов із СІЗО минулого тижня під заставу 10 мільйонів гривень.

ВідеоІнструктаж для депутата-втікача: в мережі з’явилось нове відео за участі Онищенка

Нагадаємо, що Постного заарештували у червні 2016 року. На судові засідання доставляли на ношах. НАБУ висунула йому підозру за статтею 209 Кримінального кодексу України (“Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом”).

В серпні йому збільшили розмір застави до 250 млн грн. Обвинуваченого у так званій “газовій справі” опівночі 16 червня випустили з Лук’янівського СІЗО після того, як сплив термін утримання його під вартою. Але НАБУ знову затримало Постного.

ВідеоІнструктаж для депутата-втікача: в мережі з’явилось нове відео за участі Онищенка


Реклама

А поділитися?