Коли у Львові відкриють міст на вулицю Городоцьку

logo
37570_koli_u_lvovi_vidkrijut_mist_na_vulicju_go.jpeg


Відновити рух на мості на вулиці Городоцькій планують після запуску «трамваю на Сихів» 17 листопада.
фото із сторінки ГО "Зручне місто" у Facebook

фото із сторінки ГО “Зручне місто” у Facebook

«Міст на вул Городоцькій ми плануємо завершити після відкриття трамвайного сполучення на Сихові. Наступним буде відкриття сполучення через міст на вул Городоцькій», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

 Таким чином, комплексну реконструкцію моста на вулиці Городоцькій планують завершити після запуску «трамваю на Сихів», що почне їздити зі 17-го листопада, а 10-го листопада проїде пробний запуск. 

Нагадаємо, у результаті ремонтних робіт проїзну частину дороги розширюють до 4-х смуг на вулиці Городоцькій на ділянці від Хлібзаводу до вулиці Сяйво. Комплексна реконструкція шляхопроводу передбачає виконання робіт в рамках 2 частин проекту: аварійно-відновлювальних робіт та реконструкції інженерних мереж. Попередньо міст планували відремонтувати до 1 жовтня цього року.

Додамо, що минулого тижня “Половину моста вже зробили. У другій половині вже підсилено проміжні опори та одну берегову опору, залишилося підсилити ще одну. Також демонтовано дві старі балки, ще одну маємо демонтувати, після чого встановити нові”, – розповів у коментарі ;Tvoemisto.tv Зиновій Дац, керівник із підрядних робіт ТзОВ “Західтрансбуд”. Тим часом мешканці міста скаржаться на незручний перехід вздовж периметру аварійно-відновлювальних робіт.

Опублікувала Людмила Рубцова

А поділитися?Вам має сподобатись...