“Коломийки” щодо “Шевченківського Гаю” в УКУ

logo
107418_kolomijki_wodo_shevchenkivskogo_gaju_v_uk.jpeg


wev4enkovskiy gay 1У середу, 5 липня, о 18:00, у приміщенні Українського Католицького Університету (вул. Козельницька, 2, аудиторія 405 )  відбудеться публічна презентація та обговорення стратегії розвитку музею Народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького на 2017 – 2027 роки. Про це йдеться на сторінці Музею.

«Стратегію розвитку музею на 2017-2027 роки презентує директор Музею – п.Назаровець Роман. Модераторка – п. Зоряна Рибчинська, завідувач кафедри культурології Гуманітарного факультету Українського Католицького Університету. Під час презентації буде представлено роботу музею за період 2014 – 2016 років та окреслено напрямки і пріоритети діяльності інституції до 2027 року. До обговорення запрошуються представники професійної спільноти, громадськості та усі зацікавлені у темі розвитку установ культури нашого міста», – інформують у повідомленні.

Водночас, такий анонс викликав чимало запитань у культурній спільноті. Зокрема, своє нерозуміння ситуації довкола проведення так званої презентації висловила журналістка Галина Терещук.

«Оце знайшла новину про презентацію стратегії, дуже дивно… бо якісь виглядають коломийки… На одній з останніх сесій міський голова Львова  пообіцяв створення якось чергової групи робочої у справі музею. Андрій Москаленко, Валерій Веремчук, Віталій Свінціцький ви в курсі цієї теми, а що це за презентація така та ще й в УКУ, чому там…….Чи Ви про цю стратегію розвитку взагалі в курсі? Адже мова йшла про те, що  хати руйнуються в музеї, одну спалено давню українську хату, що слід зробити аудит використання грошей, зокрема грантових, за які була збудована зелена буда…», – написала Галина Терещук.

Запитання до анонсованої події виникли і в о. Юстина Бойка, екс-настоятеля Свято-Іванівської лаври Студійського уставу УГКЦ, що у Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького.

«Коли формат спільної комісії не підходить, тоді починається шукати іншого майданчику, який би пройшов через загальний одобрямс. Чесно я в шоці! Виглядає, що викладу публічно свою позицію і опишу всю історію і трагікомедію. Сумно … таке враження, як у болото кинули», – обурився о. Юстин Бойко.


Реклама

А поділитися?