Команда Ахметова у протистоянні з турками розраховує на підтримку львів’ян

Гірники прибувають до Львова перед важливим матчем.

23 листопада по обіді чартерним рейсом з Києва футболісти донецького «Шахтаря» прибудуть до Львова, де у четвер проведуть матч п’ятого туру групового етапу Ліги Європи. Суперниками клубу Рината Ахметова будуть гравці турецького «Коньяспору».

У середу о 17:00 на «Арені Львів» португальський наставник «Шахтаря» Паулу Фонсека відповідатиме на запитання представників медіа на традиційній передматчевій прес-конференції. О 17:30 донеччани почнуть тренування на полі львівського стадіону, перші 15 хвилин якого будуть відкритими для ЗМІ.

Матч «Шахтар»-«Коньяспор» почнеться на «Арені Львів» 24 листопада о 20:00. За повідомленням Львіської міської ради, для вболівальників у четвер з 18.00 до 20.00 з площі Петрушевича та з проспекту Червоної Калини (від культурно-освітнього центру ім. Довженка) до «Арени Львів» курсуватимуть спеціальні «шатл-баси». Після закінчення матчу (до 24.00) ці автобуси курсуватимуть у зворотньому напрямку.

Після важкої перемоги 19 листопада у Харкові над львівськими «Карпатами» 2:1 донеччани з дозволу свого коуча Паулу Фонсеки отримала преміальні два вихідних – неділю та понеділок. Підготовку до гри проти «Коньяспору» «Шахтар» розпочав 21 листопада на базі у під київському Святошині. Як інформує офіційний сайт донецького клубу, гравці, які точили запеклий бій з «Карпатами» у суботу, відпрацювали у загальній групі на футбольному полі, а по тому мали заняття з фітнесу. Окремо від основного складу «гірників» тренувався провідний півзахисник команди Тарас Степаненко, який зазнав ушкодження у грі проти львів’ян і Фонсека був змушений замінити опорника донеччан ще у першому таймі матчу з «Карпатами». Відтак, участь Тараса у грі проти турків під питанням.

Нагадаємо, що за підсумками чотирьох турів групового етапу Ліги Європи «Шахтар» у групі H здобув максимум можливих очок – 12 — і фактично забезпечив собі участь у матчах плей-оф турніру, які проходитимуть вже у 2017 році.

У першому протистоянні  «Шахтаря» з «Коньяспором», яке проходило 15 вересня у Туреччині, «Шахтар», маючи помітну територіальну та ігрову перевагу, зумів перемогти лише мінімально 1:0. На 76-ій хвилині гри у місті Конья після філігранної передачі правого захисника Бутка забив нападник донецької команди Феррейра.