Командир роти ЗСУ, який обклав солдат-строковиків даниною, відбувся штрафом

logo
140128_komandir_roti_zsu_jakij_obklav_soldat_str.jpeg


Суд оштрафував на 17 тисяч гривень командира роти однієї з військових частин Збройних Сил України, який організував систематичне отримання данини від підлеглих військовослужбовців-строковиків за нестворення їм перешкод у проходженні служби.

“Підтверджено 39 випадків отримання офіцером грошових коштів від підлеглих”, – розповіли у військовій прокуратурі.

Як повідомляється, свою протиправну діяльність старший лейтенант здійснював в день видачі військовим грошового забезпечення.

Для цього в своєму службовому кабінеті він проводив “відповідну профілактичну бесіду” з кожним військовослужбовцем підрозділу і шляхом погроз примушував їх віддавати йому частину отриманих грошей.

“Вироком суду, старшого лейтенанта Б. визнано винним в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України (карається штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років). Призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням управлінських обов’язків”, – додали у відомстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заступника начальника Львівської митниці затримали за збір данини з підлеглих.


Реклама

А поділитися?