Комісія екології та природокористування проведе виїзне засідання у парку «Знесіння»

logo
108678_komisija_ekologiji_ta_prirodokoristuvannj.jpeg


188698d74f669da43f3b0cc597e80fc0 LНа комісії екології та природокористування ЛМР розглянули проблемні питання перспективного плану розвитку території ландшафтного парку «Знесіння» та затвердження його меж.

За словами голови комісії Ірини Оршак, у ході обговорення члени комісії прийняли рішення 28 липня провести  виїзне засідання у парку Знесіння.

«На засіданні ми плануємо детально розглянули питання перспективного плану розвитку території, а також функціонування велодоріжки у парку. Оскільки є багато запитань з цього приводу, в.о. директора парку до визначеного часу повинна надати нам повну інформацію. Також  ми ініціюємо проведення фінансового аудиту щодо витрачених коштів за 2016 рік».

Як розповіла Ірина Оршак, у проекті розвитку ландшафтного парку «Знесіння» передбачалось будівництво візит-центру.

«Проте місцеві мешканці заперечують стосовно такого наповнення проекту, тому ми рекомендували департаменту містобудування ЛМР провести громадські обговорення щодо цього питання, щоб дізнатись думку мешканців. Щодо меж парку, то як пояснила нам Мар’яна Задорожна, в.о. директора парку «Знесіння», питанням оформлення кадастрового номеру займалась підрядна організація, яка недобросовісно виконувала свої обов’язки і півтора року не виконувала свої зобов’язання згідно з договором. Але на сьогоднішньому засіданні отримали запевнення від керівництва, що до 28 липня буде наданий відповідний кадастровий номер і нарешті встановлені межі парку».    

Крім цього, комісія прийняла рішення зобов’язати керівництво парку «Знесіння» вжити тимчасових заходів щодо заборони розпалення вогнищ у парку.

А поділитися?