Комісія Онищенко прийшла рятувати мур Митрополичих садів аж за три тижні після того, як він обвалився

logo
80301_komisija_oniwenko_prijshla_rjatuvati_mur_.jpeg


obvalБлизько трьох тижнів тому відбувся обвал частини північної стіни між верхніми і нижніми Митрополичими садами (сад собору св. Юра). Про це повідомили очевидці, які запевнили, що протягом цього часу ніяких робіт із усунення наслідків обвалу не проводили.

obval2«Впала стіна шириною близько чотирьох метрів. Цегла і досі лежить на схилі. Понад те, під час сьогоднішнього дощу потоки води стікали через місце обвалу, від чого верхній шар ґрунту поволі зсувався униз», – повідомили очевидці.

obval3Що цікаво, саме сьогодні, після того, як на місце події вирушив кореспондент «Форпосту» і між ним та охоронцем території сталася суперечка, на місце події прибула комісія у складі представників управління охорони історичного середовища та управління з питань надзвичайних ситуації та цивільного захисту Львівської міськради та обстежила обвал частини муру.

Як повідомили згодом у прес-службі ЛМР, було складено акт обстеження та розроблено проект першочергових протиаварійних заходів. «Залишається визначити кошторис та розпочати протиаварійні роботи», – зазначила керівник управління охорони історичної спадщини Лілія Онищенко, йдеться у повідомленні прес-служби.


Реклама

А поділитися?