Компанія МАУ тимчасово призупинила один із рейсів зі Львова

logo
53846_kompanija_mau_timchasovo_prizupinila_odin.jpeg


З 1-го січня рейс зі Львова у Вільнюс на кілька місяців скасують з комерційних причин. Пасажирам пропонують перебронювати квитки.

Рейс Львів-Вільнюс, який здійснювали щопонеділка й щосуботи, призупинили з початку січня. Відновити його планують 24-го березня, – інформують на офіційному сайті Міжнародних авіаліній України.

Пасажирам, які придбали квитки на рейси, що скасовано, авіакомпанія пропонує безкоштовне перебронювання квитків з пересадкою або повернення коштів.

Власникам недійсних квитків має надійти лист із повідомленням про скасування рейсу і можливостями безкоштовного перебронювання. Отримавши його, можна просити здійснити повернення коштів. Також львів’яни мають змогу написати повідомлення на сторінку facebook.com/FlyUIA, щоб переконатися, який саме рейс скасовано і перебронювати квитки.

Нагадаємо, повідомлення про скасування з’явилося ще в грудні, однак у прес-службі авіалінії підтвердили Tvoemisto.tv , що прямі рейси зі Львова до Вільнюса не здійснюватимуть упродовж усього 2017-го року. Тепер відновити їх планують вже в березні.

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...