Компанія тендерних махінаторів продала медматеріали Львівському обласному центру крові зі значною націнкою, – ЗМІ

logo
112305_kompanija_tendernih_mahinatoriv_prodala_m.jpeg


Львівський обласний центр служби крові 14 липня підписав угоду з ТОВ «Авіцена медик» на закупівлю медичних матеріалів на 177 тис. грн. Про це повідомляє сайт Prozorro, пишуть “НГ. Львів”.

Замовили шприци, індикаторні смуги, бинти та інші товари, всього 19 найменувань.

Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ «Торговий дім «Медсервіс» з пропозицією на 960 грн дорожчою (0,54% від суми).

Більшість товарів «Авіцена медик» продала за цінами вищими всередньому на 50%, ніж у аналогічних нещодавніх закупівлях. Наприклад, 4 липня «Львівська обласна лікарня відновного лікування №3» придбала такі ж матеріали за нижчими цінами.

Порівняння деяких позицій з цінами в інших закупівлях у Львівській області:

565656

Власники обох фірм мають стосунок до компаній, яких штрафували за змову на торгах. Кінцевий бенефіціарний власник ТОВ «Торговий дім «Медсервіс» раніше очолював дочірнє підприємство ТОВ «Західно-український центр «Медсервіс» під назвою «Медсервіс-плюс». Основне підприємство було оштрафоване Антимонопольним комітетом за змову, про що писали «НГ. Львів».

Власниками ТОВ «Авіцена Медик» є мешканки Львова Богдана Білецька та Ольга Тарас. Раніше вони активно вигравали тендери через інше своє підприємство — ТОВ «Медична фірма Авіцена», яка теж фігурувала в матеріалах «НГ. Львів». У кінці 2014 року її оштрафували на 17 тис. грн та заборонили брати участь у торгах протягом наступних трьох років.

Згідно з даними Prozorro, ТОВ «Авіцена Медик» з початку 2017 р. отримало замовлень на 400 тис. грн, а «Торговий дім «Медсервіс» — на 2,8 млн грн.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...