Концерт Потапа і Насті Каменських у Львові скасовано

logo
35003_koncert_potapa_i_nasti_kamenskih_u_lvovi_.png


У Львові скасовано концерт музичного гурту “Потап і Настя», який мав виступити 29 жовтня у цирку з програмою «Золоті кити».

Інформацію про це підтверджують у прес-службі гурту, інформує «Львівська газета».

«Ті, хто вже придбав квитки на концерт, можуть повернути їх за місцем продажу», – додали у прес-службі.

Причин скасування концерту в прес-службі не повідомляють, проте, вочевидь, відмовитися від виступу музикантів змусив досвід гастролей у Хмельницькому.

Нагадаємо, напередодні представники Правого сектора, ВО «Свобода», Автомайдану влаштували акцію, якою висловили незадоволення організацією у місті концерту Потапа і Насті Каменських, який мав відбутися 21 жовтня. «Із криками «ганьба» молоді люди облили вхідні двері червоною фарбою, закидали їх яйцями та взялися кидати у бік приміщення петарди і димові шашки. Працівники поліції, які здійснювали охорону публічної безпеки і порядку, закликали протестувальників до порядку, але ті почали чинити опір. Після сутички двоє патрульних поліцейських були змушені звернутися за допомогою до медиків», – доповідали у поліції. Через ці події концерт скасували.

Згодом власник «СВ Клуб» Віктор Вікарчук заявив, що напише заяву до поліції. На його думку, покарання також мають понести особи, котрі закликали (у тому числі, через соціальні мережі) до агресії.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...