Конфлікт між забудовником і місцевими мешканцями на Новому Львові: в хід пішли палки і арматура

logo
115628_konflikt_mizh_zabudovnikom_i_miscevimi_me.jpeg


novyy lvivЗабудовники застосували силу до мешканців Нового Львова, які спробували заблокувати будівельну техніку на будівництві на території колишнього дитячого садочка за адресою Тернопільська 21. Поліція, що прибула на місце конфлікту, повезла в райвідділ активістів, а не нападників.

Про це Форпосту повідомила Олена Бондаренко, мешканка мікрорайону Новий Львів.

«Тільки що представники забудовника погрожували нам, а також пробували силою нас виштовхати, замахуючись на нас палками та арматурою. Викликали поліцію, наразі розбираємось з ними.

Як виявилось, палкою погрожував заступник директора будівництва, який намагається домовитись з поліцією, щоб в райвідділ поїхали ми, мешканці.

Нас зібралось сьогодні близько десяти людей, ми блокували бетономішалку забудовника, який відібрав землю, бо це наша прибудинкова територія. По факту не має дозволу на землю, яка має інше цільове призначення, і на якій не повинно бути цього будинку. В нас забрали прибудинкову територію.

Ми вчора були на прийомі в міському ДБК, де нам сказали, що з вчорашнього дня почалась перевірка цього будівництва, тому забудовник просто вирішив його пришвидшити. На цей момент, оскільки нас не хочуть чути,, ми блокували будівництво, через за що на нас напали.» – повідомила Олена Бондаренко.

Вона також повідомила, що забудовник написав заяву у поліцію, вимагаючи оштрафувати активістів, які блокують будівництво.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...