Конспірація по-львівськи: силовики розповіли про спецоперацію по затриманню чиновника міськради

logo
40115_konspiracija_po_lvivski_siloviki_rozpovil.jpeg


Facebook / СБУ

Правоохоронці стежили за посадовцем з січня цього року

У четвер, 17 листопада, силовики на гарячому упіймали начальника одного з управлінь Львівської міської ради. Зараз вже відомо, що йдеться про начальника управління житлово-комунального господарства Юрія Гольця.

Як стало відомо, прокуратура клопотатиме про взяття під варту посадовця. Крім того, правоохоронці провели обшуки у робочому кабінеті та за місцем проживання Гольця. Про цеповідомили на брифінгу у Військовій прокуратурі західного регіону.

“У процесі документування наш об’єкт використовував методи конспірації , не вимагав і не отримував кошти відкрито. Він завів нашого працівника у магазин і купив пакет, щоб відкрито не передавати кошти. На відео видно уже самі купюри і далі процес його затримання спецпідрозділом”, – роз’яснює Святослав Стець, заступник начальника Управління – начальника спецпідрозділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Львівській області.

Як повідомляється, чоловік отримував гроші прямо напроти будівлі СБУ у Львівській області.

“Ще й було вибране цікаве місце, бо місце він призначив фактично напроти обласного управління Служби безпеки”, – додає Стець.

Зазначимо, що за даними правоохоронців, Голець та суб’єкт підприємницької діяльності уклали два договори щодо проведення ремонту будинків у Львові. За виконання пешого договору чиновник отримав хабар у власному кабінету у розмірі 10 тисяч гривень. Сьогодні мав відбутися так званий “другий транш”. Загалом планувалося укласти договори на суму у 10 мільйонів.

Як повідомили в поліції, вони стежили за посадовцем з січня цього року.

Нагадаємо, 17 листопада СБУ упіймала на хабарі чиновника Львівської міської ради, що регулярно збирав “відкати”.


Реклама

А поділитися?



Вам має сподобатись...