Консультативна місія ЄС надала львівській поліції технічне обладнання(+фото)

logo
29413_konsultativna_misija_es_nadala_lvivskij_p.jpeg


У четвер, 6 жовтня, Консультативна місія Європейського Союзу (КМСЄ) передала поліції Львівської області 74 комплекти технічного обладнання. Це зокрема планшети, відеореєстратори та програмне забезпечення, що має сприяти підвищенню ефективності роботи груп реагування патрульної поліції (ГРПП).

” суспільство, як ніколи, довіряє поліції. Молоді люди, які вступили на роботу у цю структуру, переконані, що зможуть забезпечити правопорядок у країні та вірою і правдою служити закону, – зазначила заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська. – Тому ми щиро вдячні Консультативній місії Європейського Союзу за надану технічну допомогу, яка, я переконана, допоможе нашим поліцейським більш оперативно та якісно виконувати свою роботу та реагувати на виклики”.

Надане устаткування повністю забезпечує потреби ГРПП та є продовженням співпраці КМСЄ з поліцією Львівщини, що розпочалась із втілення спільного проекту у м. Самбір. Завдяки наданим технічним засобам групи реагування патрульної поліції зможуть покращити ефективність виконання поставлених завдань та налагодити більш ефективну комунікацію між собою.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...