Консультативна місія ЄС розширює присутність та діяльність у Львівській області(+фото)

logo
konsultativna_misija_es_rozshirjue_prisutnist_ta_dijalnist_u_lvivskij_oblasti_foto.jpg


8 липня, у Львові Голова Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (КМЄС) представив команду львівського регіонального представництва КМЄС.

Фото: Олександр Мазуренко

«Ми живемо з вами у світі, який міняється кожного дня. важко передбачити, що буде завтра, навіть в тій чи іншій країні. Виклики, терори, загрози – ми чомусь думали, що це було в минулому. Ми ніколи не думали, що війна прийде на нашу землю, що частина території буде в окупації. Це реалії нашого часу.

Я би дуже хотів, щоби ці українці, які в тому проекті отримали цей унікальний досвід у своїх колегах із Європейського союзу. А, власне, усім, хто буде цей досвід передавати, я хотів би дати декілька думок, щоби вони зрозуміли специфіку українців.

Я скільки пригадую українську незалежність, 25 років, українці дуже скептично ставляться до влади. Вони завжди не довіряють владі, тому що на цих теренах завжди була окупаційна влада.

На превеликий жаль, за 25 років незалежності в нас були невеликі періоди, коли була довіра до влади. Тому що дуже часто влада говорила одне, робила інше, а думала ще третє.

Тому якщо ми у Львові, у найбільшому україномовному місті світу, зможемо відродити довіру до влади, довіру до силових структур, до безпеки – це буде унікальний позитивний приклад і це імпульс, який піде на усю Україну.

в поліції працює дуже багато молодих людей, які пішли з великим переконанням служити людям, служити державі. Вони потребують підтримки, їм дуже важко, їм дуже складно, вони не мають відповідних навиків.

Бажаю усім успіху, процвітання. За важкою працею не забувайте, що Львів – це місто також і гостинне для людей», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Мені як завжди дуже приємно бути у Львові. Ми вітаємо цей новий центр Європейської дорадчої місії. Допомогти тим, щоби сектор цивільної безпеки, допомогти побудувати систему української відповіді на ці всі запитання, перед яким стоїть суспільство», – додав Ян Томбінскі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні.

Про це повідомили у Львівській міській раді


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...