Консультативна місія ЄС відкрила представництво у Львові

logo
konsultativna_misija_es_vidkrila_predstavnictvo_u_lvovi.jpg


У Львові у п’ятницю запрацювало представництво Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки (EUAM), яка офіційно розпочала свою роботу в Україні в грудні 2014 року.

Про це йдеться у повідомленні на сайті EUAM.

Зокрема, повідомляється, що сьогодні голова Консультативної місії Кястутіс Ланчінскас представив команду львівського регіонального представництва EUAM ЗМІ та партнерам місії.

Офіційний захід відкрив Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

“Ділитися кращими європейськими практиками є основою діяльності місії у регіоні, – заявив Кястутіс Ланчінскас. – Наше завдання: консультувати, тренувати та надавати обладнання. Наші головні партнери у Львові – це поліція та прокуратора”. 

Він розповів, що минулого тижня місія провела семінар для прокурорів щодо підвищення ефективності співпраці між поліцією та прокуратурою з розслідування кримінальних справ та відмивання коштів.

“Також ми надаємо підтримку правоохоронним органам задля вдосконалення їхніх стратегічних комунікацій. Ми сподіваємося на поглиблення співпраці з нашими партнерами у Львівській області. Я переконаний, що разом ми зможемо добитися значних успіхів у впровадженні реформ” – сказав глава місії.

Також Кястутіс Ланчінскас окреслив план діяльності своїх колег у Львові, зокрема розповів про масштабну програму тренінгів із взаємодії поліції з громадою (community policing), метою якої є зміцнення співпраці правоохоронців з місцевими мешканцями. 

Консультативна місія ЄС надає консультації, тренінги та обладнання з метою підтримки реформування правоохоронних та судових органів України таких як: Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція,  Генеральна прокуратура, Служба безпеки України, Національне антикорупційне бюро.

А поділитися?Вам має сподобатись...