Крапля в морі. Львівська міськрада звітує про перший день “неблокадного” сміттєвивезення

logo
104013_kraplja_v_mori_lvivska_miskrada_zvitue_pr.png


23.06.2017 21:57

Міськрада Львова поділилася результатами першого для вивезення сміття з містаЗгідно з даними міської ради Львова, сьогодні, 23 червня, комунальні служби вивезли з міста 270 тонн накопичених відходів, інформує replyua.net з посиланням на УНІАН.

Відповідну інформацію оприлюднив Сергій Бабак, який є заступником очільника Львова з питань ЖКГ. Чиновник зауважив, що на 18 годину з 11,9 тисяч тонн накопичених відходів з міста вивезли 270 тон, при цьому 90 тонн сміття вивезли до тих населених пунктів, з якими львівська влада і раніше співпрацювала, а ще 180 до тих, з якими угоди раніше не підписувалися. Бабак відмітив, що сьогодні вивезли відходи лише з деякої частини перенакопичених площадок Львова, а те сміття, яке знаходиться на перевантажувальних станціях ще не починали вивозити. 

Варто нагадати, напередодні повідомлялося, що сьогодні зі Львова почали вивозити накопиченні днями відходи на територію полігонів області, що було вказано в раніше підписаному представниками керівництва міста та центральної влади меморандумі. На засіданні, проведеному 21 червня за участі віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, повідомлялося, що у Львові накопичилось понад 14 тисяч тонн відходів.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?