Краще їх зняти самому: у мiстi знову активiзувалися викрадачi номерних знакiв

logo
40403_krawe_jih_znjati_samomu_u_misti_znovu_akt.jpeg


Особливо злодiям до вподоби iноземнi номернi знаки, якi цуплять iз припаркованих машин

Працюють за традицiйною схемою: демонтують їх, ховають, а на автомобiлi залишають контактний номер телефону. Коли ж власник бачить оголошення, то одразу ж телефонує в полiцiю або за вказаним номером, пише газета “Експрес”.

“Таке сталося i з нами. Уночi з нашого автомобiля, який був припаркований бiля будинку, викрали iноземнi номернi знаки, — розповiдає панi Iрина. — За них зловмисники вимагали скинути на мобiльний номер 500 гривень”.

Пiсля того, як власники поповнили вказаний рахунок, крадiї розповiли про мiсцезнаходження номерних знакiв. А вони були закопанi неподалiк — через дорогу.

“Щодня в мiстi фiксуємо випадки крадiжок номерних знакiв. За нiч може бути три-чотири й бiльше викликiв, — розповiдає Катерина Рибiй, речник патрульної полiцiї Львова. — Однак далеко не всi, у кого вкрали цi знаки, звертаються в полiцiю, а просто платять крадiям викуп. До речi, часто, коли приїжджаємо на мiсце виклику, обiйшовши територiю бiля автiвки, самi ж знаходимо номернi знаки. Зазвичай зловмисники ховають їх десь неподалiк”.

Тож перед тим, як платити крадiям грошi, пiдтримуючи їхнiй бiзнес, варто обдивитися все навколо та викликати патрульних.

Юлiя ГОЛОДРИГА


Реклама

А поділитися?