Кращі паралімпійці світу змагатимуться на Львівщині

logo
54703_krawi_paralimpijci_svitu_zmagatimutsja_na.jpeg


Уперше в історії України на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України проходить Кубок світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону.

Фото Євгена КРАВСА.

Офіційна церемонія відкриття відбулася 12 січня. Спортсменів окрім високих офіційних гостей вітали етнографічні колективи Львівщини. Дівчата у бойківських нарядах подарували делегаціям сувеніри-подарунки та українські різдвяні смаколики. В день відкриття спортсмени-лижники мали можливість опробувати траси — відбулося офіційне тренування команд.

Загалом до Львова прибуло майже 220 учасників і приблизно 120 спортсменів з 18 країн. Це є надзвичайно високим показником для країни, що вперше проводить міжнародні змагання рівня Кубку світу з паралімпійських зимових видів спорту. Обрав же Львів Міжнародний паралімпійський комітет для проведення Кубку світу завдяки тому, що зазначений центр є одним із найкращих у Європі та світі за міжнародними стандартами з реабілітації людей з інвалідністю та завдяки розвиненій спортивній інфраструктурі, а лідерські позиції та авторитет паралімпійського руху України в світі є беззаперечними.

Кубок світу, що проводитиметься в Україні, є одним із ключових заходів на шляху підготовки команд та кваліфікації спортсменів на зимові Паралімпійські ігри 2018 року, що відбудуться в місті Пхьончхан, Південна Корея.

Вл. інф.

Голос України


Реклама

А поділитися?