Кременчанин Андрій Пушкар здобув кубок «Лева»

logo
106332_kremenchanin_andrij_pushkar_zdobuv_kubok_.jpeg


У Львові відбувся традиційний кубок «Лева» з армреслінгу. Львівській федерації армспорту вдалося зібрати зірковий за українськими мірками склад учасників завдяки солідному призовому фонду. Взяв участь у змаганнях наш славний земляк із Кременця, неодноразовий чемпіон світу Андрій Пушкар, який у місті Лева підтвердив свій високий статус.

пушкар1Андрій Пушкар (у центрі) не знає собі рівних серед рукоборців України

У ваговій категорії понад 95 кілограмів узяли участь найсильніші рукоборці України, такі як Андрій Пушкар, Олег Жох, а також після довгої відсутності глядачі могли побачити Олексія Семеренка. Олег Жох приїхав на цей турнір тільки для боротьби із супертяжами і навіть не брав участі у своїй ваговій категорії, хоча на вагах в одязі показав до 80 кг. Олег без зусиль виграв в Олексія Семеренка та зміг дати гідний бій Андрію Пушкарю, хоча й програв нашому землякові. Призова трійка на ліву руку була такою: Пушкар, Жох, Семеренко. На праву руку кременчанин із легкістю розправився з усіма. Поки що боротися з ним в Україні не може ніхто. Другим на праву руку став Семеренко, а третім – Дмитро Іонов з Києва, діючий чемпіон України.

В абсолютній ваговій категорії на праву руку сюрпризів практично не було, хоча заявлені були найсильніші спортсмени категорій. Боротьба була щільною, але, кажучи прямо, спортсмени боролися за 2 і 3 місця, так як фаворит був явний. У підсумку головний трофей забрав Андрій Пушкар, на другому місці – Олексій Семеренко, на третьому – Ігор Пасєка.

Джерело: Тижневик “Номер один”

А поділитися?