«Крові вони п’ють багато і часу також забирають багато», – Садовий

logo
79169_krovi_voni_p_jut_bagato_i_chasu_takozh_za.jpeg


b3c8cc8 690 sadoviy«Весь силовий апарат держава кидає, щоб виловлювати якісь незрозумілі речі у місті Львові, у міській раді. Наразі вони нічого не знайшли. Бо нічого немає. Але крові вони п’ють багато і часу також забирають багато. Тривають обшуки, дуже багато часу наші працівники повинні витрачати на розмови з представниками силових структур. Непростий період», – розповів в інтерв’ю «Львівській газеті» мер Львова Андрій Садовий.

Міський голова відмовився коментувати вірогідність конфлікту між ним та президентом, пояснивши, що «йому некоректно про таке говорити». «Ми з президентом час від часу спілкуємося, все, що я думаю, можу йому висловити особисто в очі», – додав Андрій Садовий.

Нагадаємо, нещодавно з’явилася інформація про те, що з міськради вилучають особову справу мера та фінансову документацію. За інформацією Главкому, слідче управління Нацполіції у Львівській області отримало тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають у володінні Львівської міської ради, та право на їх вилучити.

Поліцейські зацікавилися особовими справами львівського міського голови Андрія Садового, його двох заступників, а також оригіналами всіх звернень громадян та юридичних осіб, що надходили до Львівської міської ради та департаменту житлового господарства та інфраструктури щодо порушень експлуатації львівського полігону твердих побутових відходів та його закриття за період з 2011 року до березня 2017 року.

Крім цього, Галицький райсуд дав доступ правоохоронцям до фінансової документації львівських комунальників і приватних перевізників на предмет укладання договорів на вивезення відходів.

Адже у ході проведення досудового розслідування було з’ясовано, що службові особи суб’єктів господарювання, які здійснюють вивезення твердих побутових відходів зі Львова, зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділи коштами міського бюджету, які виділялися для компенсації додаткових витрат на перевезення сміття для всіх категорії споживачів в умовах форсмажорних обставин.


Реклама

А поділитися?