Кшиштоф Зануссі зніматиме на Львівщині містичну драму

logo
127094_kshishtof_zanussi_znimatime_na_lvivwini_m.png


1 вересня, 2017 – 16:03

Фото з відкритих джерел

Художній фільм матиме назву «Ефір», і це чергова, авторська, цього разу – версія Зануссі,  себто – легенди про доктора Фауста. 

За версією всесвітньо відомого польського режисера, головний герой – військовий лікар, який вдається до наукових експериментів, аби отримати владу над людьми. Події розгортаються на початку І Світової війни. Повнометражна стрічка «Ефір» – це копродукція (себто – спільне виробництво)  Польщі, України, Угорщини та Литви.

Українські продюсери фільму – Олена Фетісова та Володимир Козир («Інтерфільм»).

Зйомки на Львівщині мають розпочатися от-от, найближчими днями. Триватимуть тиждень. Локації фільмування – Львів та область. На прем’єру варто очікувати 2018-го.

На головні роді у фільмі Зануссі  запросив 52-річного польського  актора Яцека Понедзялека,  угорця Жольта Ласла та  нашого  Остапа Вакулюка. Участь у зйомках також беруть українські актори Станіслав Колокольніков, Марія Рябошапка, Олександр Логінов.  А ще – продовжувачі династії Ступок – Остап і  Дмитро.

До слова: «Ефір» – друга спільна українсько-польська стрічка Кшиштофа Зануссі (2008-го режисер зняв стрічку «Серце на долоні», де у головній ролі був задіяний світлої пам’яті Богдан Ступка).

Кшиштоф Зануссі народився 1939  року. Режисер і сценарист. Продюсер. Серед найвідоміших робіт  –  стрічки «Константа, «Спіраль»,  «Рік спокійного сонця, «Імператив», «Ілюмінація», «Сімейне життя», «Квартальний баланс», «Захисні кольори», «Стан володіння», «Галоп», «Брат нашого Бога»…

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

А поділитися?