Кубок Львівської області з волейболу виборола чоловіча команда “Подорожник” з Борислава

У неділю 23 жовтня 2016 року у м. Львові на спортивній базі технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України завершилися змагання за Кубок Львівської області з волейболу серед чоловічих команд.

У цікавих кубкових змаганнях взяли участь 15 команд, які на першому етапі були поділені на 5 груп по три команди у кожній. До другого етапу вийшло 8 кращих команд, які 22 жовтня 2016 року попарно змагалися за вихід у півфінал: «Автомобіліст-Університет» (м.Львів) – м.Комарне (2-0), «Подорожник» (м.Борислав) – «Технолог» (м.Львів) (2-0), «Єдність» (м.Броди) – м.Пустомити (2-0), «Омега» (м.Львів) –  «Барком-Кажани-2» (м.Львів), (2-1). За вихід до фіналу боролися команди «Подорожник» (м.Борислав) – «Автомобіліст-Університет» (м.Львів) (2-1) та «Єдність» (м.Броди) – «Омега» (м.Львів) (2-0). Другий етап та фінальна частина змагань була присвічена відзначенню в Україні Дня Гідності та Свободи.

23 жовтня 2016 року для визначення переможця і гри за третє місце, і фінальної гри команди зіграли всі три партії. У напруженій боротьбі бронзові нагороди виборола команда «Автомобіліст-Університет» (м.Львів). Ще більш видовищною була фінальна гра. Кубок Львівської області з волейболу у сезоні 2016-2017 р.р. виборола команда «Подорожник» (м.Борислав), а команда «Єдність» (м.Броди) здобула срібні медалі змагань.

Після нагородження команд президент Львівської обласної федерації волейболу Левків Володимир зазаначив: Сьогодні на Львівщині є 8-10 команд, які щороку беруть участь в обласних змаганнях з волейболу, демонстуючи цікаву комбінаційну гру. Результат ігор між ними завжди непередбачений. До прикладу, у вересні у фіналі змагань ХХV обласних комплексних Ігор Львівщини з волейболу бродівчани перемогла команду бориславців, а на цих змаганнях останні взяли реванш. Через тиждень стартують змагання чемпіонату Львівської області з волейболу, до участі в яких вже заявилося 16 команд. Змагання будуть проводитися на спортивних базах команд-учасниць. То ж шанувальники волейболу запрошуються на ігри, щоб підтримати свою команду та отримати емоційне задоволення від перебігу змагань».