“Кубок Львівщини-2016”. “Енергія” виграє ключову битву групового раунду

В третьому турі групового етапу турніру “енергетики” зустрічалися з доволі симпатичною збірною України (u-19). Львів’янам необхідна була лише перемога аби потрапити у фінал. А зважаючи на непрості, в емоційному плані, два попередні матчі до цього завдання потрібно було підходити повністю зібраними. В такому ключі “Енергія” і провела поєдинок, справно використовуючи свої шанси. Успішним почином, варто завдячувати зокрема удару Романа Кордоби на 13-ій хвилині. За такі голи футзал і люблять вболівальники.

Більше голів в першому таймі не було. Цікавішим дещо виявився другий тайм. На якусь мить молоді збірники повернули інтригу в матч, зокрема, Назар Швед відзначившися на 27-ій хвилині.

Вирішальними в поєдинку стали останні хвилини. На 36-ій хвилині асист в актив, вже традиційно на цьому турнірі, записує Андрій Федюк. М’яч після його пасу знайшов самотнього в штрафному майданчику суперників Тараса Кузя – 1:2.

Збірна України намагалася врятувати ситуацію, випустивши 5-го польового гравця, проте лише ще раз пропустила. М’яч у порожні ворота закотив Степан Струк.

В підсумку 3:1 на користь “Енергії”. Минулорічні чемпіони “Кубка Львівщини” знову у фіналі.

Збірна України – “Енергія” 1:3 (0:1)Голи: Швед (27) – Кордоба (13), Кузь (36), Струк (38)

“Енергія”: Кардаш – Денис, Кузь, Кордоба, Федюк – Багряк, Струк, Легендзевич, Гасюк  – Стефанків