Кубок Надії”: “Альтернатива” зіграє з “Новими Іменами”

«Альтернатива» стала другим фіналістом «Кубка Надії» з футзалу. Це стало відомо після того, як в очному протистоянні у півфіналі ця команда мінімально здолала «Галицьку Здобу-2» – 2:1.

Розпочався звітний матч у повільному темпі. Помітно було, що команди добре вивчили одна одну й боялися помилитися. А це й не дивно, оскільки на кону поєдинку був фінал «малого» Кубка.

З гольовими моментами справи також були не найкращі. Команди почали їх створювати тоді, коли по-справжньому зрозуміли, що без забитих голів перемоги не буде. Зокрема, в «Здоби» хороший момент мав Котович (влучив у стійку прямим ударом з кутового). В «Альтернативи» міг відзначитися Патуляк, але після його удару м’яч влучив у поперечину. «Сухими» нулями й завершилася перша половина зустрічі.

Друга половина зустрічі розпочалася із вбивчого моменту від Чекаленка. Спершу «Альтернативу» врятував їхній воротар, а вже потім – стійка воріт. Втім, через декілька хвилин підопічні Сергія Тригубця таки добилися свого. Обрізка в центрі поля гравця «Альтернативи» Юрія Близнака, який виділявся у своїй команді, завершилася тим, що «шкіряний» підхопив згадуваний вище Чекаленко, який, підробивши м’яч під праву ногу, вдало пробив у дальній від воротаря кут.

Щоправда радість гравців «Галицької здоби-2» була нетривалою. Вже за хвилину рахунок у матчі став 1-1. Близнак зряче віддав на Патуляка, і останній замкнув передачу свого партнера.

Після голу ситуація на майданчику знову вирівнялася. Команди довго розігрували мяч і боялися помилитися. Фактично хто забивав гол, той би й мав перемагати.

Зробити це вдалося «Альтернативі». Абрамчук віддав пас на Білого і Олег вдало пробив повз кіпера «Здоби» Литвина.

Намагаючись врятувати гру, «Галицька Здоба-2» взяла тайм-аут, після якого перейшла на гру в п’ять польових. Щоправда зусилля гравців цієї команди були марними.

«Альтернатива» перемогла 2:1 і стала другим фіналістом «Кубка Надії». У фіналі Близнак і компанія поміряються силами з «Новими іменами». Що цікаво, ці команди уже зустрічалися між собою на груповому етапі турніру. Тоді, нагадаємо, «Альтернатива» святкувала перемогу з рахунком 2:1.