Кубок УЄФА у Львові: за лаштунками гри + ФОТО

logo
31280_kubok_uefa_u_lvovi_za_lashtunkami_gri_fot.jpeg


Вчора, 12 жовтня у Львові стартував триденний турнір під назвою – кубок УЄФА з футзалу.

Саме у нашому місті чотири команди – «Енергія» (Україна), «Кремлін-Бісетр Юнайтед» (Франція), «Брезьє Марібор» (Словенія) та «ЕТО Футзал Дьор» (Угорщина) – в одноколовому турнірі визначають двох щасливчиків, які потраплять до елітного раунду цих змагань.

Діючий чемпіон України – львівська «Енергія» –  розпочинала свій шлях до мети поєдинком проти чемпіона Франції – клубу «Кремлін-Бісетр Юнайтед». І дуже цікаво було перед грою, чи викличе поєдинок єврокубків зацікавленість серед місцевого населення.

Гра грою, а підтримка трибун – це інше. Тому, про гру згодом, а зараз про те, що залишилося поза камерами цього поєдинку й чи викликав він ажіотаж серед місцевого населення.

Спеціально прогулювався містом напередодні розіграшу Кубка УЄФА, і можу сказати, що великої кількості рекламних блоків я не зустрів. Був анонс поєдинків в інтернеті, а також по вулиці Зеленій на інформаційному щиті біля Палацу спорту «Галичина», де і проходять міжнародні матчі.

Автор прийшов у Палац спорту за 50 хвилин до поєдинку «енергетиків» і особливого ажіотажу біля кас не зустрів.

Чому так? Причин, як на мене, є декілька:

1. Ціни на квитки.

Футзал не є настільки популярним видом спорту, як той же футбол. Тому, і не дивно, що глядач, який звик до безкоштовного входу (на матчі чемпіонату України за участю «Енергії» можна пройти безкоштовно) не захотів викладати з власного гаманця від 50 до 100 гривень за квиток на один ігровий день.

І те, квиток за 50 гривень означав, що вам прийдеться йти на другу сторону, де видимість погана, і щоб щось побачити  – приходиться стояти.

Але, такі вже вимоги УЄФА. Безкоштовним вхід зробити неможливо.

2. Погані погодні умови.

Вчора у Львові цілий день падав дощ, і, враховуючи ці фактори, а також пряму трансляцію по телебаченню та в інтернеті, можна сказати, що заповненість залу приблизно наполовину – це було ще добре.

3. Непопулярність гри «5 на 5» та середина робочого тижня.

Можливий і такий варіант. Грошей у цей вид спорту вкладається зараз мало, гравці переважно молоді, тому й не дивно, що ним цікавляться все менше й менше.

Як наслідок, за 20 хвилин до початку гри людей біля кас фактично не було, а зал був напівпорожнім. Хоча, ближче до середини другого тайму народ трохи підтягнувся. Початок гри був о 18 годині, а багато хто лише завершив роботу. 

Та, незважаючи на всі вище перераховані чинники, свято футзалу у Львові вдалося. Була і боротьба, і вилучення у складі гостей, і вольова перемога «Енергії», і чудовий настрій після гри. Як сказав один мій хороший приятель: «Не кожного дня у місті Лева відбуваються змагання найпрестижнішого змагання Європи. Тому, і сходити не те що можна, а треба».

Вітаємо львівську команду з перемогою (4:1) й чекаємо на нові звитяги у наступних поєдинках.

За матеріалами сайту «Аматорський спорт України»


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...