Куди піти з дитиною на вихідних у Львові: огляд найцікавіших подій

logo
105946_kudi_piti_z_ditinoju_na_vihidnih_u_lvovi_.jpeg


Якщо ви ще не вирішили, як і де провести ці вихідні зі своєю дитиною, то вам стане в нагоді цей огляд. 032.ua уже традиційно створив для вас добірку найцікавіших подій, куди можна піти з дитиною на вихідних.

Вистава «Жирафа і носоріг».

Про що ця вистава? Це історія про дружбу стрункої високої Жирафи і куцоногого Носорога, яких пересварила заздрісна і лукава Мавпочка і яким допоміг Чародій Марабу.

Коли? 2 липня. Початок о 12:00 та о 14:00.

Де? Львівський академічний обласний театр ляльок.

Скільки? 20 грн.

Балет «Білосніжка та семеро гномів».

Діти завжди захоплені пригодами героїв, а дорослі побачать молодих талановитих виконавців у новій барвистій виставі – в казці для дітей і дорослих зі щасливим кінцем.

Коли? 2 липня. Початок о 12:00.Де? Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Скільки? 40 – 300 грн.

Дитяче свято на Медику.

У святковій програмі свята: розвиваючі заняття для діток, творчі майстер-класи, інтерактивні ігри та забави, конкурси та дитяча лотерея. Також для діток облаштують мотузковий парк та дитяче містечко.

Коли? 1 липня. Початок о 11:00.

Де? Спортивно-розважальний комплекс «Медик».

Скільки? Вхід вільний.

Вистава «Золоторогий Олень».

Вистава «Золоторогий олень» навчить дитину розуміти художні, образні речі, допоможе познайомити дитину із фольклорним образом Карпат, розповість про красу, дружбу, любов, багатство душі і вартість золота.

Коли? 1 липня. Початок о 12:00.

Де? Львівський академічний обласний театр ляльок.

Скільки? 30 грн.

Вистава «А де ж п’яте?»

Ця вистава ідеально підійде для дітей дошкільного та шкільного віку. П’єса за мотивами дитячого письменника та драматурга Бориса Апрілова. 

Коли? 1 липня. Початок о 14:00.

Де? Львівський академічний обласний театр ляльок.

Скільки? 20 грн.

Додамо, що це не увесь перелік цікавих заходів, які можна відвідати у нашому місті з дітьми впродовж вихідних. Детальніше про те, куди піти у Львові з 1 по 2 липня з дитиною, дивіться у нашій дитячій афіші, а більше новин про Львів читайте ТУТ.

А поділитися?