Куди поїхати зі Львова на цих вихідних: ТОП-5 ідей, які вам сподобаються

logo
117727_kudi_pojihati_zi_lvova_na_cih_vihidnih_to.jpeg


Коли? З 4-6 серпня.

Де?  У селі Урич Сколівського району.

Скільки? Від 120 грн. Вхід для учасників учасники АТО та дітей до 6 років – безкоштовний (за наявності документів). Вхід для школярів – 80 грн. 

Поїдьте на Шості Всесвітні Бойківські Фестини

На цей фестиваль з’їжджаються представники усіх народностей світу. В рамках фестивалю відбудеться багато туристичних походів, концертів та інших подій. Повна програма заходів ТУТ

Де? Турківський район, Львівська область.Коли?  2-6 серпня.Скільки? Безкоштовно.

Завітайте на Золочівські Фестини «Наші»

Коли? 4-6 серпня.

Де? Золочівський район.

Повна програма заходів:

Поплавайте в озері

Вихідні – це чудова нагода поїхати з міста і відпочити на пляжі біля озера. Якщо ви не знаєте, яке озеро обрати, то вам стане у нагоді наш спецпроект «Тест-драйв озер поблизу Львова».  ТУТ ви знайдете усю інформацію про відпочинок на таких озерах, як Винниківське, Задорожнє, Муроване і про два озера у Брюховичах.

Випийте чаю у Китайському палаці Золочівського замку

Після того, як ви відвідаєте фестивалі або поплаваєте в озері,  можете відвідати у неділю Золочівський замок. Там у Китайському палаці відбудеться остання цього літа чайна церемонія. Усіх львів’ян та жителів області запрошують скористатися унікальною нагодою і взяти участь у чайній церемонії. Реєстрація для участі у чайній церемонії. тел. (03265 4 21 01).

Коли? 6 серпня. Захід триватиме з 11:00 до 14:00.

Де? Китайський палац у Золочівському замку (вулиця Тернопільська, 5, місто Золочів)

Скільки? 100 грн ( 70 грн. + 30 грн. вхідний квиток у музей).

Якщо у вас немає можливості їхати за місто, то ви можете цікаво та весело провести вихідні і у Львові. Огляд найцікавіших подій, що відбудуться у Львові на вихідних, ви знайдете у нашому матеріалі:


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...