Куди здати непотрібні речі у Львові: інтерактивна мапа пунктів прийому

logo
106851_kudi_zdati_nepotribni_rechi_u_lvovi_inter.jpeg


Tvoemisto.tv підготувало для львів’ян інтерактивну мапу «Куди здати непотрібні речі у Львові». На ній можна знайти пункти прийому пластику, батарейок, макулатури, одягу, поліетилену та металевих банок.Фото: lh6.googleusercontent.com

Фото: lh6.googleusercontent.com

Через невивезені відходи Львів страждає уже не перший місяць. Сміття, яке тижнями лежить на майданчиках біля будинків львів’ян, не тільки призводить до поширення неприємного запаху, але й загрожує кишковими інфекціями. 

Для вирішення проблеми жителі міста почали організовуватися і прибирати сміття у великі поліетиленові пакети самотужки. Також у місті запровадили стратегію поводження з відходами Zero Waste. Йдеться про перехід від управління відходами до управління ресурсами. Для цього пріоритет надають заходам запобігання утворення відходів, роздільному збору сміття та повторному використанню товарів.

Створення мапи локацій збору сміття для Львова — ще один крок, який допоможе організувати роздільний збір. 

На мапі нанесено кілька «шарів», кожен з яких відповідає тому чи іншому виду відходів. Щоб переглянути пункти приймання відходів, наприклад, макулатури, натисніть на кнопку в лівому верхньому куті карти і поставте позначку навпроти підпису «Макулатура» (при цьому всі інші позначки з інших «шарів» варто зняти). Щоб отримати більш точну інформацію про конкретний пункт приймання, натисніть на значок цього пункту на мапі.

Якщо необхідно збільшити мапу й наблизитися, наведіть курсором на приблизне розташування цього місця і прокрутіть від себе.

Олеся Шеремета


Реклама

А поділитися?