Квартирна афера бандитів, які викрадали самотніх людей. Серед спільників був львівський поліцейський

logo
117235_kvartirna_afera_banditiv_jaki_vikradali_s.jpeg


Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа прокоментував затримання поліцейського – учасника злочинної групи, викритої у привласненнях помешкань львів’ян. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ НП у Львівській області.

Так, 2 серпня працівники Управління внутрішньої безпеки у Львівській області спільно з працівниками обласної прокуратури та співробітниками Головного управління Нацполіції Львівщини викрили злочинну групу, учасники якої викрадали львів’ян, підробляли документи та привласнювали їх помешкання.

Як встановили правоохоронці, до складу злочинної групи входило п’ятеро осіб, з них один поліцейський – працівник одного з львівських відділів поліції.

«У перші дні на цій посаді я оголосив, що боротьба з поліцейськими-корупціонерами та злочинцями буде жорстка і безкомпромісна. Коли затримали групу працівників Залізничного відділу поліції, котрі вчиняли кримінальні правопорушення, я вкотре попередив особовий склад, що це лише початок. Як бачимо, висновки зробили не всі. Після цього були інші затримання. І зараз, коли затримали поліцейського, причетного до таких резонансних злочинів, я ще раз наголошую – всіх, хто прийшов у поліцію не служити та захищати, а незаконно збагачуватись – буде викрито і притягнуто до відповідальності. Цього не уникнути і поліцейські повинні це пам’ятати»,– прокоментував подіюВалерій Середа.

Як повідомляв Львівський портал, у Львові затримали групу бандитів, які викрадали самотніх людей, щоб заволодіти їхнім житлом. Злочинці перебували у змові з працівниками поліції.

Фото: Expres.ua


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...