Квіткарі на Стрийському vs влада. Хто переможе?

logo
140216_kvitkari_na_strijskomu_vs_vlada_hto_perem.jpeg


Фото Отар ДовженкоФото Отар ДовженкоПідприємців, що торгують квітами не штрафують, бо «вони не хочуть, щоб їх штрафували».

Про ситуацію розповідають на сайті Твоє.місто.

Всі хто живе неподалік Стрийського ринку неодноразово стикались з проблемою «оминути» чи «втиснутись» поміж квіти, які виставляють на продаж на тротуар на Шота Руставелі. Влітку замість людей на тротуарах також стояли відра з водою та «тягарі-підставки» для великих парасоль.

А де місце квітам?

І це попри те, що нещодавно ринок відремонтували і для продавців квітів побудували гарні крамнички з вивісками та прозорими вітринами. Продавців все одно залишились на тротуарах і пройти повз майже не можливо. Вільний простір, де мають розминутись пішоходи і вміститись люди, які чекають на маршрутку/тролейбус, залишився величиною приблизно метр. Відповідно ні інвалідні візки, ні дитячі візки проїхати нормально не можуть. Інколи люди через велику кількість пішоходів просто ходять по проїжджій частині дороги.

Львів’яни неодноразово скаржились у районну адміністрацію і лише у вересні Галицька районна адміністрація провела рейди. На кожного підприємця, що виставив квіти на тротуар, написали попередження. Через тиждень обіцяли повторити рейд, але вже зі штрафами.

Це було 5 вересня. Обіцяні штрафи за стихійну торгівлю, що за українськими законами карається для громадян сумою в 1360 гривень, для підприємців – 1700 гривень, так і ніхто не отримав.

Чому?

Коли повторно провели рейд, квіти знову стояли на тротуарі, а власників не було на місці. Хтось прикривався статусом «продавця», хтось не мав з собою документів. Адміністрація тоді заявила, що вдалось домовитись усно і що «ситуацію контролюють».

Стан на сьогодні

Квіти на тротуарі, люди знову змушені оминати їх, по раз йдучи по дорозі, а місцева влада, здається нездатна змусити продавців дотримуватись закону.


Реклама

А поділитися?