Квитки на поїзд зі Львова до Луцька можна придбати за допомогою QR-кодів

logo
100970_kvitki_na_pojizd_zi_lvova_do_lucka_mozhna.jpeg


Пасажири потяга №812 «Львів – Луцьк (Ківерці)» відтепер можуть купувати квитки онлайн за допомогою QR-кодів.

Як повідомили в прес-службі «ПриватБанку», оплата проїзду в трамваях і тролейбусах за допомогою смартфону повністю або частково працює одинадцяти українських міста, а 100-тисячний квиток було придбано у львівському трамваї. Відтак, придбання квитків за допомогою смартфонів вирішили запровадити і в залізничному транспорті.

«І саме у Львові «географія» використання QR-коду розширена на залізничні перевезення – вже сьогодні завдяки співпраці «ПриватБанку» та Львівської залізниці пасажири рейкового потяга №812 «Львів – Луцьк (Ківерці)» можуть купувати квитки, скануючи код зі стікера, розміщеного біля каси попереднього продажу квитків на Головному залізничному вокзалі», – мовиться в повідомленні.

Враховуючи велику популярність напрямку Львів – Луцьк серед молоді, яка навчається у Львові, стікери з QR-кодами планують розмістити у вищих навчальних закладах Львова, щоб студенти могли заздалегідь купувати квиток та не витрачати час на черги до каси.

Для оплати QR-кодом потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 та відсканувати зображення на стікері, обрати дату подорожі, картку та оплатити квиток. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири оплачують тільки вартість квитка.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...