​Квиток у водія буде вдвічі дорожчим за електронний

logo
131355_kvitok_u_vodija_bude_vdvichi_dorozhchim_z.jpeg


За словами директора ЛКП «Львівавтодор» у Львові триває проект з впровадження електронного квитка. У підприємстві замислились повністю змінити систему роботи водіїв, в тому числі і систему нарахування оплати.

Про це поввідомляють у прес-центрі Львівської міської ради.

Роботи з розробки та впровадження в місті електронного квитка тривають. На цей проект покладають великі надії, адже безготівкова оплата за проїзд має звільнити водії від обігу готівки та дозволить сконцентруватись на дорогах. Олег Береза прокоментував вже зроблені кроки для впроваження е-квитка та розповів деякі деталі із майбутніх очікувань.

За його словами, зараз формуються технічні завдання до самої системи. Також проводиться перший етап тендеру на закупівлю системи. На участь у тендері вже зголосилось 17 компаній, проводиться їх оцінка. Відомо, що новий квиток буде носити назву «ЛеоКарт».

В перспективі водій отримуватиме кошти не від кількості пасажирів, а від кілометражу. Звісно, львів’яни зможуть купити квиток у водія, проте він вартуватиме вдвічі більше, ніж можна витратити, користуючись електронним. Перевізник, по-суті не має мати доступу до коштів, а ЛКП, в свою чергу, вже вирішуватиме на основі роботи перевізника, яку зарплату йому давати. Водій матиме стимул до того, щоб більше курсувати, а не набирати велику кількість пасажирів.

Нагадаємо, раніше «Львівські» повідомляли, що наприкінці липня завершився прийом документів на конкурс стосовно встановлення обладнання е-квитка. Також відомо, яка може бути тарифна політика.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...