Легкоатлети Львівщини на молодіжному Чемпіонаті України-2017 здобули дев’ять медалей

У Кропивницькому завершився Чемпіонат України 2017 року з легкої атлетики серед молоді.

Львівську область представляли 22 легкоатлети, які набрали 1160 очок. З цим результатом Львівщина у командному заліку посіла шосте місце серед 26-ти команд.

Зазначимо, що легкоатлети Львівщини вибороли п’ять срібних нагород та чотири бронзові.

Зокрема, срібні нагороди здобули львів’яни в чоловічій і жіночій естафетах 4х400 м. У складі жіночої команди виступали вихованки доцента кафедри легкої атлетики ЛДУФК Ярослава Свища: Харченко Романа (33 ФС), Механчук Рената (22 ФВ), Коваль Лілія (21 ФС), Остимчук Іванна (22 ФВ).

У складі чоловічої естафетної команди також були студенти ЛДУФК: Горевич Валентин (21 ФС, тренер – Свищ Я.С.), Семенюк Олег і Галамай Ростислав (33 ФС, тренер – Тарнакін В.В.), Трохимчук Юрій (32 ФВ, тренер – Калантаєвський О.Ю.).

Найприємнішим з-поміж усіх нагород стало «срібло» Вадима Кравчука (33 ФС, тренер – Лебедюк В.І.), який у стрибках у висоту повторив особистий рекорд, встановлений на командному чемпіонаті України (2.21 м.). Це дало змогу Вадиму потрапити до складу збірної команди, що представлятиме Україну на чемпіонаті Європи серед молоді, який пройде у польському Бидгощі 13–16 липня.

Ще дві срібні нагороди вибороли Дем’янчук Степан (32 ФВ, тренер – Західний В.Р.) у штовханні ядра та Назарук Артур (32 ФВ, тренер – Порошина О.В.) на дистанції 200 метрів.

Бронзові нагороди здобули Трохимчук Юрій на дистанції 400 м і Банира Вікторія (1 ФС, тренер – Борькін В.П.) у метанні списа.

Також добротні результати продемонстровані наші легкоатлети і в інших видах програми: Коваль Лілія – 4-е місце на дистанції 200 метрів; Остимчук Іванна – 6-е місце на дистанції 800 метрів; Механчук Рената – 6-е місце на дистанції 400 метрів та 7-е місце на дистанції 200 метрів; Харченко Романа – 7-е місце на дистанції 400 метрів; Грицишин Василь (32 ФВ, тренер – Західний В.Р.) – 7-е місце у штовханні ядра.