Лінію з пресування сміття пропонують встановити у Миколаєві

logo
102929_liniju_z_presuvannja_smittja_proponujut_v.jpeg


21.06.2017, 15:52

прессование мусора, Рясное, Белогорща, НиколаевЧерез протест жителів Рясного, де наразі змонтована пресувальна лінія, вивчається можливість перенесення її до Миколаєва. Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Нагадаємо, спочатку планувалось відкрити пресувальну лінію на Рясне, але місцеві мешканці не погодились. До того ж поряд розташовані земельні ділянки, які надають бійцям АТО від Рясне до Білогорщі.

“До ділянки і вздовж ділянки проходять меліоративні канали, тому вся вижита вода із сміття може опинитися на даній ділянці. До поки не буде договору з “Львівводоканалом”, що вся жидкість буде стікати в міську каналізацію, запускати пресувальну лінію вважаємо не допустимим. Звертаємось до мера, чиновників, депутатів міської ради припинити робити експеременти на львівянами і над тими, хто, ризикуючи своїм життям, захищає нас з вами на сході країни”, – зазначають у Львівській обласній спілці соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.

За даними депутата Львівської міської ради Романа Іванціва, на сьогоднішній день є офіційна пропозиція від компанії “Європейський екологічний альянс” з Тернополя щодо прийому сміття зі Львову.

” Для того, аби ми могли скористатись цією пропозицією, нам потрібно розблокувати і запустити роботу пресу. З цього приводу хочу сказати, що місто неправильно повело себе торік у листопаді-грудні, коли цей прес було придбано. Не було достатньої  інформації щодо документів, не було достатньо спілкування з мешканцями. У результаті це все спричинило значну недовіру з боку жителів мікрорайонів Рясне і Білогорща. Якщо вести мову про перенесення цього обладнання у інше місце, будівництво ангару і запуск там, то буде потрібно не менше трьох місяців. Серед тих полігонів, які існують, на мою думку, найперспективнішим є миколаївський. Тому я запропонував, щоб власник компанії Greenеra Україна взяв участь у будівництві повноцінного полігону в Миколаєві”.

Якщо все ж таки мешканці Рясного та Білогорщі погодяться з роботою преса там, де він наразі змонтований, то для його запуску потрібен всього тиждень.

Из-за протеста жителей Рясного, где сейчас смонтирована Прессовочная линия, изучается возможность переноса ее в Николаев. Об этом сообщает информационный портал депутатов Львовского городского совета.

Напомним, изначально планировалось открыть прессовальную линию в Рясном, но местные жители не согласились. К тому же рядом расположены земельные участки, которые предоставляют бойцам АТО от Рясного до Белогорщи.

“До участка и вдоль него проходят мелиоративные каналы, поэтому вся выжатая вода из мусора может оказаться на данном участке. Пока не будет договора с “Львовводоканалом”, что вся жидкость будет стекать в городскую канализацию, запускать прессовальную линию считаем не допустимым. Обращаемся к мэру, чиновникам, депутатам городского совета  – прекратите делать эксперименты над львовянами и над теми, кто, рискуя своей жизнью, защищает нас с вами на востоке страны”, – отмечают в областной союзе социальной защиты бойцов АТО и семей погибших.

По данным депутата Львовского городского совета Романа Иванцива, на сегодняшний день есть официальное предложение от компании “Европейский экологический альянс” из Тернополя по приему мусора из Львова.

“Для того, чтобы мы могли воспользоваться этим предложением, нам нужно разблокировать и запустить работу пресса. По этому поводу хочу сказать, что город неправильно повел себя в прошлом году в ноябре-декабре, когда этот пресс был приобретен. Не было достаточной информации о документах, не было достаточно общения с жителями. В результате это все привело к значительному недоверию со стороны жителей микрорайонов Рясное и Белогорща. Если говорить о переносе этого оборудования в другое место, строительство ангара и запуск там, то потребуется не менее трех месяцев. Среди полигонов, которые существуют, по моему мнению, перспективным является николаевский. Поэтому я предложил, чтобы владелец компании Greenеra Украины принял участие в строительстве полноценного полигона в Николаеве”.

Если все же жители Рясного и Белогорщи согласятся с работой пресса там, где он сейчас смонтирован, то для его запуска требуется всего неделя.

А поділитися?