Лише корисне та натуральне: львів`ян запрошують на унікальний ярмарок органічної продукції

logo
140132_lishe_korisne_ta_naturalne_lviv_jan_zapro.jpeg


14-15 жовтня 2017 року  на території парку імені Івана Франка  проходитиме Ярмарок органічної та натуральної продукції. 30 виробників з різних регіонів України презентуватимуть сертифіковані органічні овочі, яйця, мед, крупи, соки, молоко, сир, ковбасні вироби та регіональну продукцію.

Ярмарок відбудеться у Львові вже вшосте. Триватиме протягом суботи та неділі з 11.00 до 18.00.

Під час ярмарку відбуватимуться також майстер-класи з сироваріння та випікання галицького сирника. Для дітей працюватиме дитяча зона. Наймолодші відвідувачі зможуть взяти участь у спеціальному квесті «Кожному овочу свій час»  та у тематичній прогулянці «Стежкою смаку». Гості ярмарку також зможуть спробувати вуличну їжу, яку готуватимуть з натуральних та органічних продуктів. А ще  – відвідати спеціальні лекції щодо здорового харчування, унікальних сортів насіння, традицій карпатського молочарства та інших важливих тем.

Ярмарок покликаний популяризувати органічну продукцію серед мешканців. Майже в жодному  з великих супермаркетів для такої продукції немає окремої полиці. Зазвичай, покупцю потрібен час, щоб знайти органічну продукцію на полицях магазинів та розпізнати її. Вартість цієї продукції на 30-40 % вища за звичайну, але ціну можна коригувати і робити більш лояльною для пересічних громадян, вважають організатори ярмарки.

У багатьох європейських країнах існує державна підтримка для таких виробників у вигляді дотацій, які фермер отримує протягом трьох років перехідного періоду та після його закінчення.

Подія відбувається в рамках проекту «Впровадження  альтернативних методів сталого сільського господарства, формування екологічної громадської думки та громадського руху за збереження та захист місцевих екосистем». Ярмарок проходить за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...