Літак з Варшави успішно приземлився у Львові

logo
38304_litak_z_varshavi_uspishno_prizemlivsja_u_.jpeg


Літак з Варшави, у який пересадили пасажирів рейсу авіакомпанії “LOT”, здійснив посадку у львівському аеропорту годину тому.
фото: wing.com.ua

фото: wing.com.ua

Про це повідомили Tvoemisto.tv пасажири.

Нагадаємо, що раніше літак рейсу Варшава-Львів, який мав приземлитися о 14:55, мусив повертатися до Варшави. Уже над міським аеропортом пілот авіакомпанії «LOT» оголосив, що бачить проблему з гідравлікою і не буде ризикувати. 

Літак з пасажирами повернувся до Варшави, де вони успішно приземлились. Авіакомпанія пообіцяла пересадити людей на інший літак. За останніми новинами, пасажири змінили літак у Польщі й нещодавно повернулися до Львова без труднощів.

Нагадаємо, як повідомила Тетяна Романовська, очільниця львівського аеропорта, у 2017 році  до Львова почнуть літати 5 іноземних авіакомпаній. В основному це компанії, які раніше вже літали сюди, але припинили польоти через кризу. Але є і нові, наприклад Ryanair. Найближча країна, звідки Ryanair виконує свої рейси, – Польща. Авіаквитки можна придбати за ціною від 3 євро. 

Додамо, що Львів зараз веде перемовини з угорською компанією Wizz Air, яка є одним із найпопулярніших лоукостерів. Компанія працювала у Львові з 2008 року, але з часом покинула ринок. Запровадження рейсів очікують до весни 2017 року.  

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?