Ляшко передасть частину куплених на Львівському форумі книг бібліотекам та лікарням (ФОТО)

logo
131693_ljashko_peredast_chastinu_kuplenih_na_lvi.jpeg


Перебуваючи у Львові, лідер Радикальної партії Олег Ляшко разом із колегами по фракції Ігорем Мосійчуком та Андрієм Лозовим відвідав 24-й Форум видавців.

Політик поспілкувався із письменниками та придбав більше двох десятків книжок різних видавництв. Перша придбана ним і підписана у автора книга – «Національна ідея модерної України» Антіна Мухарського. Частину видань Олег Ляшко передав бібліотекам та лікарням країни. Решту – залишить собі, бо й сам багато читає.

«Україні потрібна освічена та здорова молодь. Тому діти повинні багато читати і вчитися. Тільки тоді ми будемо сильними і нас поважатимуть у всьому світі», – наголосив Ляшко.

Народний депутат підкреслив, що розвиток культури в Україні – ключове завдання для влади, навіть в часи війни.

«Коли у Великій Британії у 1940 році хотіли скоротити видатки на культуру, прем’єр-міністр Вінстон Черчилль сказав: «А за що ми тоді воюємо?». Тому питання культури, освіти, мови – це фундамент незалежної держави. На Донбасі та в Криму не було українського слова. Через це ми маємо зараз там війну, за яку платимо занадто високу ціну», – переконаний лідер Радикальної партії.

Олег Ляшко додав, що без державної підтримки неможливо популяризувати українські книги в Україні.

«На жаль, книги сьогодні дорогі, не кожен українець може їх собі дозволити. Та й видавнича справа не з дешевих. Тому мають бути державні програми підтримки українського видавництва, адже наші письменники повинні прославляти на весь світ подвиги українських героїв. Як спартанці під Фермопілами, так і наші захисники повинні увійти навічно в історію!», – підсумував народний депутат.

Раніше Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики пропонував Раді запровадити акцизні марки на російські книги.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...