ЛМР: на ремонт Замарстинівської зараз немає грошей

logo
119245_lmr_na_remont_zamarstinivskoji_zaraz_nema.jpeg


Ремонт частини вулиці Замарстинівської перенесли ще на рік через відсутність фінансування для проведння робіт. Цьогоріч оберуть лише невелику ділянку, яку можна буде обгородити, щоб не створювати незручності у русі машинам, і поремонтують її. Всі інші ремонтні роботи перенесли на наступний рік.

Ділянку вулиці Замарстинівської від вул. Липинського до ГАйдамацької цьогоріч не ремонтуватимуть. Про це у коментарі інтернет-ресурсу Zaxid.net розповів начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець, – пишуть “Львівські”. За словами чиновника, дійсно, ремонт цієї ділянки дороги був запланований і на це були виділені відповідні кошти.

Так, загалом для повноцінного ремонту необхідно 100 мільйонів гривень. У 2017 на ці роботи виділили 40 мільйонів гривень, проте через перерозподіл видатків залишилось лише 7 мільйонів. ВІдповідно, ремонт переносять на наступний рік.

Проте, “Львівавтодор” має намір у 2017 році провести тендер на визначення підрядника і розпочати роботи на невеликій ділянці, але в такий спосіб, щоб не створювати незручностей мешканцям.

Зауважимо, що зараз долрожнє покриття на вул. Замарстинівській залишає бажати кращого. Місяць тому львів’яни, вимагаючи ремонту, організували пікет, в рамках якого обмалювати всі ями на вулиці білою фарбою та посадили там траву.

Додамо, що ремонт вулиці Замартинівської першочергово розділили на 2 етапи – частину від вулиці Гайдамацької до Липинського, та іншу – від вул. Липинського і до Торф’яної. Коли зайде мова про ремонт другої частини ділянки наразі в мерії відповісти не можуть.

Більше про новини у Львові та області читайте згодом на “Львівських”.


Реклама

А поділитися?