ЛОДА почала укладати договори на вивезення львівського сміття поза межі області

logo
107548_loda_pochala_ukladati_dogovori_na_vivezen.jpeg


Львівська ОДА почала укладати договори з керівниками полігонів у інших областях країни щодо прийому львівського сміття. Про це під час брифінгу 5 липня повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук.

«Протягом вчорашнього дня у мене були візити у інші області України, зустрічі з керівниками полігонів і ми вже маємо попередні домовленості, що інші області так само долучаться до допомоги Львову щодо вивезення сміття», – додав Романчук.

Чиновник відмовився уточнити про які саме області йдеться, однак додав: «Є вже області, які працюють, є ті, які зараз укладають з нами угоди за підсумками моєї вчорашньої поїздки. Про це буде повідомлено додатково».

Як повідомляє видання Житомир.info, мер Житомира Сергій Сухомлин підтримує ідею приймати львівське сміття на міський полігон, однак остаточне рішення прийматимуть місцеві депутати.

Раніше під час підписання 21 квітня меморандуму з мерами міст Львівщини щодо вивезення ТПВ голова ЛОДА Олег Синютка заявляв, що потужностей полігонів у межах Львівської області достатньо, щоб протягом двох років приймати відходи зі Львова.

Нагадаємо, 29 червня депутати Львівської міської ради проголосували за передачу функцій з управління відходами у Львові Львівській ОДА. Протягом двох років обласна влада займатиметься вивозом сміття з міста, натомість отримає 300 млн грн у рік. Напередодні прийняття цього рішення ЛОДА пропонувала передати ці функції на безстроковий термін, але депутати ЛМР відкинули цю пропозицію.

Як заявив 30 червня мер Львова Андрій Садовий, починаючи з сьогоднішнього дня і до 30 червня 2019 року, ЛОДА несе повну відповідальність за ситуацію з ТПВ у місті Львові.

А поділитися?Вам має сподобатись...