ЛОДА заперечує факт скидання львівського сміття на Івано-Франківщині

logo
108038_loda_zaperechue_fakt_skidannja_lvivskogo_.jpeg


Львівська ОДА заперечує факт несанкціонованого викиду кількох сотень львівського сміття у Івано-Франківській області. Як розповів на брифінгу 6 липня начальник управління експлуатаційної діяльності у сфері комунального обслуговування департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Тарас Зозуля, зараз цей факт розслідують правоохоронці.

«Ми розмовляли з перевізниками, з колегами з Івано-Франківська. Ситуацією зараз будуть займатися правоохоронні органи, бо перевізники кажуть, що це не їхнє сміття… У нас є повністю інформація по сміттю [яке викинули на Івано-Франківщині], машина, власники і тд. Ми не можемо оголошувати ці дані, бо ведеться перевірка правоохоронними органами. Вже коли ми визначимо і буде відомо хто це [зробив], то ми однозначно вам повідомимо», – сказав Тарас Зозуля.

Як повідомляє місцеве видання КУРС, невідомі фури зі сміттям вивантажувались у селах Тарасівка (100 тонн), Ланчин (100 тонн), Хриплин (120 тонн) та Микитинці (100 тонн). Загалом було зафіксовано понад 10 випадків несанкціонованого викиду сміття у Івано-Франківській області. Місцеві стверджують, що це львівське сміття, оскільки знайшли документи, чеки та пресу зі Львова. Після останнього випадку незаконного завезення сміття в область на території області виставили пости поліції, які перевіряють вантажні автомобілі.

«Попередньо є таке бачення, що певна політична сила, на жаль, хоче внести деструктив у роботу по вивезенню сміття», – прокоментував директор департаменту розвитку і експлуатації ЖКГ ЛОДА Назарій Романчук.

А поділитися?