Львів бере кредит на впровадження е-квитка

logo
37606_lviv_bere_kredit_na_vprovadzhennja_e_kvit.jpeg


17-го листопада, у межах відкриття трамвайної лінії на Сихів, у Львові планують підписати з Європейський банком реконструкції та розвитку угоду щодо надання кредиту для запровадження е-квитка у транспорті.
фото: auto.onliner.by

фото: auto.onliner.by

«Ми 17 листопада плануємо фіналізувати свої домовленості з Банком щодо електронного квитка. Від ідеї до реалізації проходить багато часу, підписується багато документів. Кожна угода з Європейським банком потребує погодження мінфіну, урядових структур. Це вже буде фінальний підпис, який акцептує, що електронний квиток буде», – пояснив мер Львова Андрій Садовий. Про це інформує прес-служба міськради.

Нагадаємо, обсяг кредиту, який надасть на 13 років Львову Європейський банк реконструкції і розвитку, становитиме 10 млн євро. Кошти спрямують на придбання автоматизованої системи збору плати за проїзд, основних засобів, відповідного програмного забезпечення тощо.

Як розповів Сергій Журбенко, менеджер проекту автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор», ЄБРР надасть Львову не лише фінанси, а й консультаційну та методичну допомогу. Місто отримає безкоштовних консультантів від банку, які допомагатимуть створювати технічні завдання і фінансові розрахунки.

Додамо, що реалізація проекту може розпочатися у квітні 2017 року. За словами депутата ЛМР Олега Шміда, директора ЛКП «Інститут просторового розвитку», у грудні 2016-го року оголосять тендер, який триватиме приблизно 5 місяців. Повна реалізація проекту триватиме приблизно рік.

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...