Львів доби “сміттєвої кризи” очима німецького журналіста (відео)

logo
104880_lviv_dobi_smittevoji_krizi_ochima_nimecko.jpeg


У “сміттєвій війні” у Львові з’явилася надія на перемир’я, коли мер Садовий погодився передати вивезення сміття в компетенцію області. Сміттєві майданчики почали нарешті розчищати. Репортаж журналіста DW.

Мер Львова Андрій Садовий погодився на “ультиматум”, за яким місто передасть області повноваження з вивезення сміття. Хоча це може стати крапкою у конфлікті мера з Києвом, в межах України проблема сміття не вирішується. (23.06.2017)  

Львівська обласна влада вивозитиме з міста сміття і отримає в управління підприємство “Львівспецкомунтранс”. За це Львів заплатить 300 мільйонів гривень. (23.06.2017)  

Вирішити проблему вивезення львівських відходів спробував український прем’єр Володимир Гройсман. Проти нової ділянки під сміття виступили місцеві жителі та екологи. (02.02.2017)  

Минуло лише кілька місяців після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом, яка забрала життя трьох людей, а туди вже знову хочуть вивозити відходи з міста. (22.08.2016)  

Сміттєва трагедія, яка сталася в Малих Грибовичах під Львовом, може повторитися у будь-якому українському місті в будь-який час, застерігають екологи. (13.06.2016)  

Також за темою


“Сміттєвий скандал” у Львові очима німецького журналіста (26.06.2017) 26.06.2017

У “сміттєвій війні” у Львові намітилося перемир’я. Мер міста погодився передати вивезення сміття в компетенцію області, і на вихідних сміттєві майданчики почали розчищати. Заручниками конфлікту між львіською і центральною владою стали мешканці міста. Ось яким побачив Львів у розпал кризи німецький журналіст DW.

Ukraine - Andryi Sawowyi, Bürgermeister von Lemberg
“Сміттєва війна” довкола Львова: хто переміг і хто програв? 23.06.2017

Мер Львова Андрій Садовий погодився на “ультиматум”, за яким місто передасть області повноваження з вивезення сміття. Хоча це може стати крапкою у конфлікті мера з Києвом, в межах України проблема сміття не вирішується.

Andrij Sadovyj
Андрій Садовий, блокада Донбасу і Грибовицька трагедія 06.03.2017

Блокада ОРДЛО виявилась дуже доречною для львівського міського голови Андрія Садового, зазначають його критики. Адже тепер він може трохи відволіктись від проблем зі сміттям у своєму місті.

А поділитися?