Львів’ян закликають не приносити штучні квіти на цвинтар

logo
79438_lviv_jan_zaklikajut_ne_prinositi_shtuchni.jpeg


Голова еко-бюро Української греко-католицької церкви Володимир Шеремета розповів Tvoemisto.tv, чому церква закликає не використовувати штучних квітів на кладовищахфото: press-centr.com

фото: press-centr.com

«Ми намагаємося закликати львів’ян не приносити штучних квітів, пояснити, що пластмасові квіти та вінки на кладовищі це, насамперед, неестетично та неекономічно. Але в особливий спосіб акцентуємо на тому, що вони небезпечні для довкілля і для здоров’я людей», – прокоментував Володимир Шеремета.

Він додав, що християни не мають обов’язку саме так вшановувати померлих: «Пластикова квітка не має нічого спільного з християнською вірою. Це неадекватне вшанування померлих. Душі наших близьких не потребують матеріальних речей, краще допомогти їм молитвою».

Натомість Володимир Шеремета запропонував альтернативу штучним виробам: «Дуже швидко ці квіти викидають і спалюють, а тоді в атмосферу потрапляють токсичні речовини. Альтернативою є живі квіти, – є красиві багаторічні, – а якщо хтось не має часу доглядати за могилою, то можна посадити зелені рослини, які затягують територію, і це виглядатиме естетичніше».

Підготувала Олеся Шеремета


Реклама

А поділитися?