Львів’ян закликають повернутись у середньовіччя

logo
114594_lviv_jan_zaklikajut_povernutis_u_serednov.png


Повернутись у середньовіччя зможуть львів’яни вже наступного тижня. Реконструкцію боїв, історичне поселення, цікава експозиція, майстер класи та древні наїдки можна буде спробувати на фестивалі «Ту Стань!» в селі Урич на Сколівщині. Окрім звичних атракцій, буде багато новацій.

Рольова гра з перевтілення у мешканців середньовічної Тустані. Кожен з учасників фестивалю зможе обрати собі певну роль. Каже режисер Ігор Рудь: «Будь-який відвідувач, незалежно від віку , зможе себе спробувати в ролі середньовічного жителя – митця або просвітника чи воїна. Цьогоріч у нас буде діяти на території фестивалю кіно школа, гончарна школа та школа миловаріння, де відвідувачі зможуть, попередньо зареєструвавшись, спробувати свої сили».

Кінне шоу та  реконструкція боїв чекають на відвідувачів опісля.

Додає координатор цього дійства Ярема Іванців: «У суботу будуть проведені турніри і нічний штурм фортеці, як незмінне і ключове дійство, яке дійсно вражає. Ще буде у нас дитячий штурм фортеці. Усім, хто приїжджає з дітьми – варто знати, що діти також зможуть взяти участь».

Також можна буде відвідати музей, щоб побачити, якою була Тустань кілька століть тому. Акцентує засновник фестивалю Василь Рожко: «Відвідувачі зможуть подивитись, як це все виглядало, доторкнутись до тих артефактів. Також є локація віртуальна Тустань,  де зможуть поринути, подивитись на тривимірну модель, дослідити її, як виглядала фортеця у середньовіччі. Хоч насправді на скелях залишились лише сліди».

Директор заповідника Андрій Котлярчук запевняє, що проблем із доїздом та інфраструктурою не буде.

«З’явилась дорога, збільшились потоки внутрішнього туризму. Завдяки фестивалю ми готові до такого виклику, нарешті починаємо давати раду з паркінгами. Тому запрошуємо усіх цього року побачити новинки в інфраструктурі заповідника, які, зокрема готувались до цьогорічного фестивалю».

Квитки дешевше придбати на сайті tustan.ua та gastroli.ua . На три дні – 250 гривень. На місці – 350 гривень.

Loading…


Реклама

А поділитися?