Львів’ян закликають повідомляти про переповнені смітники на гарячу лінію

logo
59129_lviv_jan_zaklikajut_povidomljati_pro_pere.jpeg


Перевізники Львова повідомили, що вивезли усе нагромаджене у Львові сміття.

Сьогодні, 30-го січня, під час прес-конференції очільник Львівської обласної адміністрації Олег Синютка повідомив, що за результатами звіту перевізників зі Львова вивезли понад 1,5 тис. тонн сміття із 280-ти майданчиків і очистили місто. Наразі про недопущення такої ситуації знову мають подбати у ЛМР.

«Зранку ми скерували представників департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, щоб вони перевірили стан переповнення сміттєвих майданчиків. Також просимо львів’ян повідомляти на гарячу лінію області (тел. 112), якщо вони бачать, де сміття не вивезли. У такому разі ми зможемо запитати перевізників, чому вони не справилися із обов’язками», – зазначив Олег Синютка.

За словами очільника ЛОДА, сьогодні тимчасово приймати сміття зі Львова погодилися: Дрогобич, Борислав, Самбір, Радехів, Новояворівськ, Новий розділ. Усього таких полігонів в області є 20.

Також Олег Синютка зазначив, що вже підписали розпорядження про передання у комунальну власніть ЛКП «Збиранка» ділянку для будівництва сміттєпереробного комплексу на території колишнього гірничо-хімічного підприємства «Сірка» у Яворівському районі. Документ мають розглянути на черговому засіданні міської ради.

«Для того, щоб заспокоїти місцевих мешканців (ред. – мешканців Яворщини), потрібно пройти усю процедуру – провести громадські слухання, презентувати проект сміттєпереробного комплексу тощо. Ми повинні слухати людей і говорити з ними. Наше завдання – донести до них, що це буде екологічний і нешкідливий об’єкт», – додав він.

Опублікувала Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?