Львів’ян запрошують до обговорення проектів різдвяного ярмарку

logo
30548_lviv_jan_zaproshujut_do_obgovorennja_proe.jpeg


У четвер, 13 жовтня, у Львові презентують проекти облаштування різдвяного ярмарку. Мешканців запрошують до обговорення.
фото: lviv.vgorode.ua

фото: lviv.vgorode.ua

13 жовтня об 11.00 годині в малій сесійній залі Львівської міської ради (кабінет 230) відбудеться презентація та вибір найкращого проекту облаштування різдвяного ярмарку. До участі в обговорені запрошують усіх охочих.

Різдвяний ярмарок цьогоріч працюватиме на проспекті Свободи та на площі Ринок від 10 грудня 2016 року до 22 січня 2017 року.

Додамо, проект облаштування та функціонування ярмарку повинен охоплювати план-схему, візуалізацію елементів ярмарку, заходи в межах проведення ярмарку, благоустрій території та соціальну складову.

Вимоги щодо облаштування ярмарку:

1. Розподіл на сектори: а) торгівля сувенірною та художньою продукцією народних промислів; б) торгівля продовольчими товарами із дотриманням санітарних норм та правил.        

2. Технічна характеристика (встановлення мобільних, декоративних, дерев’яних збірно-розбірних конструкцій, забезпечення стилізованого оформлення локації ярмарку з використанням світлових декорацій, належного підключення до електромереж, відеоспостереження, цілодобової охорони, прибирання та вивезення сміття, дотримання пожежних та санітарних норм.

3. Культурно-розважальне наповнення (організація показових майстер-класів з народних ремесел, організація культурно-просвітницького дійства на різдвяну тематику, організація заходу, що сприятиме зміцненню міжнародних культурних зв’язків у форматі Міжнародного фестивалю різдвяних традицій, благодійна складова).

Водночас організатор повинен мати досвід в організації та проведені масових заходів на території України.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...