Львів’ян запрошують на фестиваль «Зелене місто»

logo
116299_lviv_jan_zaproshujut_na_festival_zelene_m.jpeg


Львів’ян запрошують на фестиваль «Зелене місто»

Міжнародна молодіжна організація AIESEC у Львові, у рамках проектів GreenIT та Spirit of Lviv, організовує фестиваль «Зелене Місто», щоб підвищити обізнаність львів’ян щодо питань екології, урбаністики та відповідального споживання, а також познайомити місцевих жителів з простими та корисними навичками переробки сміття.

Захід організований у взаємодії місцевих активістів та іноземних волонтерів із 14 країн світу, які завітали до Львова для участі в проектах. Як повідомляють організатори, більша частина події відбуватиметься англійською мовою.

«Програма фестивалю є досить насиченою: проводитимуться лекції-воркшопи, квест, дискусійні кола, практичні заняття та фотосушка. Захід розпочнеться з лекції про урбаністику, паралельно до якої відбуватимуться два воркшопи з переробки сміття. Одразу після цього почнеться квест «Врятувати Землю 2100» – команди рятівників мають пройти складний шлях, позбутися перепон, аби врятувати нашу планету від загибелі. Оскільки учасники проектів, приїхавши з різних куточків світу, об’єдналися у Львові спільною метою, далі ви зможете послухати реальні історії впливу людства на екологію. В учасників також буде можливість творчо поглянути на цю проблему і висловити своє бачення за допомогою фарб. У кінці заходу кожен зможе насолодитися культурою країн наших волонтерів, адже ми проведемо «Фестиваль культур», – повідомляють організатори.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...