Львів’ян запрошують на прем’єри та сюрпризи від “Венеціанського чарівника” Антоніо Вівальді

logo
41493_lviv_jan_zaproshujut_na_prem_eri_ta_sjurp.jpeg


Насолодитися романтичною музикою композитора Ренесансу можна завтра, 24 листопада, у Львівській філармонії у виконанні Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова».

Директор і диригент колективу Сергій Бурко розповідає, що цього вечора звучатимуть неперевершені концерти Вівальді, серед яких – і кілька прем’єр для публіки. Зокрема, Концерт для двох скрипок та двох віолончелей.

Ще однією приємною несподіванкою для меломанів стане виконання Концерту для органу та скрипки.

Також Сергій Бурко розповідає, що до концерту долучиться молодий скрипаль,  учень школи імені Соломії Крушельницької Олександр Колесса – онук знаменитого композитора Миколи Колесси, який виконає Концерт для скрипки з оркестром.

«Зараз такий час, що всі потребують позитивної енергетики, – вважає С. Бурко. – Саме такою є творчість Антоніо Вівальді, яка переживає відродження та дуже популярна в наш час – зокрема «Пори року» та його хорові твори».

Диригент додає, що шедеври XVIII століття підкорюють своєю легкістю, фантазією та глибоким наповненням, а Вівальді справедливо вважають одним із найбільш популярних митців. «Композитор дозволяє виконавцям бути дуже вільними в інтерпретації його творів. Зокрема, солісти можуть подавати його по-своєму, і це буде логічно та красиво. Музика Вівальді завжди захоплює слухацьку аудиторію», – підсумовує керівник «Віртуозів Львова».

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів


Реклама

А поділитися?