Львів’ян запрошують подивитися документальне кіно про життя українців. Розклад

logo


1-3 вересня у Львівському Палаці мистецтв покажуть альманахи «Україна_Голоси» про погляди на реалії життя в Україні.Фото: кінозал Львівського палацу мистецтв

Фото: кінозал Львівського палацу мистецтв

Від сьогодні, 1-го вересня, і до 3-го вересня у Львові безкоштовно показуватимуть фільми про окремі історії життя українців. Про це повідомляє кінозал Львівського палацу мистецтв.

Документальні фільми альманаху «УКРАЇНА_ГОЛОСИ» показують життя громадян України у Києві та інших містах у спосіб, що дозволяє зрозуміти життя динамічного громадянського суспільства в Україні.

Збірки коротких документальних фільмів, які зняли у 2013-2017 роках, – це результат щорічної роботи лабораторії документального кіно для молодих митців Інді Лаб. 

Розклад:

1 вересня о 20:00 — Україна_Голоси 

Познайомтеся з життям православного священика, який бореться за збереження парку національного значення («Не просто Микола»). Як працює Європейський суд з прав людини та як громадяни України відстоюють у ньому свої права — у фільмі «Пенальті правосуддя». Відчуйте життя міського кочівника – чоловіка, який не має громадянства у фільмі «Без паспорту», та станьте свідком роботи архієпископа, колишнього атеїста, який присвятив себе служінню громади, яку не визнає традиційна церква («Екзарх»). У фільмі «Право на протест. Початок» показані події, які відбулись після того, як Мустафа Найєм закликав людей вийти на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 р.

2 вересня о 20:00 — Україна_Голоси 2.0

Спроби протидіяти незаконній забудові у «Все іде за планом», виборчий процес в українському селі після революції 2014 року у фільмі «Довірена особа». «Вова, герой революції» досліджує мотиви учасника проросійських мітингів у Донбасі, а погляди міліціонерів на Майдані розкриваються у фільмі «Уніформа». Козак Михайло Гаврилюк – центральний персонаж фільму «Джура». «Повернення» розповідає трагедію кримськотатарського народу, а «Війна та тіло» показує, як відображається початок війни на житті в Харкові, а у фільмі «Схід/Діти» війна приходить до найменш захищених осіб. «Пісня бійця» – про те, як створюється мистецтво на війні. «Художник Шибалинської землі» – фільм про сучасного художника Василя Павука.

3 вересня о 20:00 — Україна_Голоси 3.0

Як розпочати фермерство в Чорнобильській зоні, коли ти повернувся з полону, і не можеш більше працювати в рідному Луганську, покаже фільм «Син Донбасу». Відчайдушні студенти за свій кошт будують гоночну машину для участі в міжнародних змаганнях у фільмі «Від колеса». Експериментальний художній проект по роботі з громадою одного київського подвір’я — це «До столу!». «Експедиція» – фільм-розкоп і подорож в археологію сьогодення, а «Хто таКая?» — портрет поетки і бунтарки. У фільмі «Між пеклом та раєм» відбувається відстоювання екологічних прав жителів шахтарського міста, а «Наука переможе» відповідає на питання, чи(м) живе українська наука.

Адреса: Львівський Палац мистецтв, кінозал (другий поверх), вул. Коперника 17.

Вхід на покази вільний.