Львів’ян запрошують відвідати добросусідський фестиваль “Знесіння Фест”

logo
129552_lviv_jan_zaproshujut_vidvidati_dobrosusid.jpeg


programa10 вересня львів’ян запрошують відвідати перший добросусідський фестиваль мікрорайону Знесіння, що відбудеться на вул.Старознесенс ькій, 24-26

 На фестивалі передбачена освітньо-історична частина, діятиме літературна сцена, що присвячена цьогорічному патрону фестивалю Олегу Лишезі, усі охочі зможуть долучитися до екскурсії парком Знесіння, поборотися за звання найкращої господині, взяти участь у цікавих тренінгах та майстер-класах. Організатори також підготували розваги і для наймолодших львів’ян.

Господинь просять взяти участь у конкурсі домашньої випічки.

“Ми шукаємо пляцок, який найповніше розкриє смак рідного мікрорайону, тому старайтесь підбирати тільки свіжі та локальні інгридієнти.Із собою можете взяти кілька пляцків, які за собівартістю можна буде реалізовувати на території Fest Republic, де проходитиме фестиваль, у спеціально відведених місцях.” – зазначають організатори. За результатами конкурсу після оцінки журі, переможиця отримає подарунок.

На музичній сцені фестивалю Знесіння Фест виступатимуть Соломія Чубай, гурти “Anima” ,“Три кроки в ніч”, “The Glass” та справжній батяр Віктор Морозов! А на завершення вечірній перегляд кіно від Wiz-Art!

Вхід вільний.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...